Agrobond žemės ūkio, sodo, daržo technika

Sodo smulkintuvas AWON FTS (80-120 AG)

€10,710.00su PVM

Prekės kodas: FTS

Gauti komercinį pasiūlymą

Aprašymas

Sodo smulkintuvai AWON FTS idealiai tinka iki 5 cm skersmens genėjimo likučiams susmulkinti soduose. Darbinis plotis svyruoja nuo 140 cm iki 180 cm. Itin patvarūs kalti T formos ašmenys užtikrina ypatingą patvarumą net apdorojant storas šakas.

Specifikacijos
GamintojasAWON
Tvirtinimo tipasGalinis (3 taškų, kardaninis)
Pjovimo elementasPlaktukai, Peiliai
FTS 140FTS 160FTS 180
Masė (kg)758822898
Darbinis plotis (cm)140160180
Plotis (mm)1645.01845.02045.0
Aukštis (mm)987.0987.0987.0
Ilgis (mm)1372.01372.01372.0
Min. galia (AG)8090100
Maks. galia (AG)120120120
Pjovimo elementų skaičius182224
Diržų skaičius777
Kardaninio veleno greitis (aps./min)540540540
Bazinė kaina (su PVM)€10,710.00€11,034.99€11,639.99

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis WhatsApp arba Viber